ClickMerkez Nedir? Avantajları Nelerdir?

ClickMerkez Nedir? 
Avantajları Nelerdir?

   Önceki yazılarımız da affiliate ağları olarak Plimus(nedir?) ve Xticaret(nedir?) hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımız da ise sizlere değişik yönleri ve avantajlarıyla ClickMerkez affiliate satış ortaklığı sitesini tanıtmaya çalışacağım.

   Satış ortakları ile ürün sahiplerini bir araya getiren programa affiliate ağları diyoruz. Satış ortaklarının ve Affiliate Marketing (nedir?) sistemini kendine kazanç yolu olarak gören herkesin vazgeçilmez durağıdır affiliate ağları. Ve tabi ki satış ortaklarının kazancını belirlemede affiliate ağlarının önemli etkisi vardır.
   Küçük ama önemli olan detaylara da temas ettikten sonra şimdi ClickMerkez'i tanıtmaya başlayabiliriz.


   Yabancı dili olmayan satış ortakları için xticaret affiliate ağı, ürünlerinin de Türkçe olması sebebiyle vazgeçilmez hale gelmişti.
   Satışlardan kesintiler, ücretli üyelik ve tek yerli affiliate ağı olması, satış ortaklarının xticaret ile ilgili şikayetlerin artmasın da öncü sebeplerin bir kaçıydı.

   Evet plimus da üyelik ücreti yoktu, satışlardan kesinti alınmıyordu ama orada da ürünler ingilizceydi. Bu gibi şikayetlerin çoğaldığı bir ortam da ClickMerkez, hem ürün sahiplerinin hemde satış ortaklarının memnun kalmalarını sağlayacak yerli bir affiliate ağı olarak yerini aldı.

   Şimdi ClickMerkez'in en önemli avantajlarını sıralayıp, konu hakkında daha detaylı bilgi için sizi kaynağın merkezine yani ClickMerkez sayfasına yönlendirmenin daha faydalı olacağını düşünüyorum.

ClickMerkez Avantajları;

Clickmerkez de Üyelik ücreti alınmaz

Satış ortaklarının elde ettiği kazançlardan clickmerkez de kesinti olmaz

Fiziksel ve dijital ürünler bulabilir ve clickmerkez de ürünler Türkçe dir.

 Bu önemli avantajları sıraladıktan sonra siz ClickMerkez hakkında her şeyi buradan öğrenebilir ve üye olabilirsiniz.  

İnternetten sermayesiz, risksiz ve ayda 1000 tl kazanmanın yollarını profesyonel uzmanların desteğinde öğrenmek için BURAYA, Facebook Para Rehberi hakkında bilgi almak için BURAYA tıklayın.

Bu yazıya yapılan yorumlar:

  1. click merkez nedir makaleniz için teşekkürler. güzel paylaşım

    YanıtlaSil